Zespół – SFD edukacja
Kulturystyka
SFD

Zespół

foto1 Tadeusz Sowiński

Specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Jako dietetyk współpracuje zarówno ze sportowcami klasy mistrzowskiej (w ramach współpracy z Polskim Związkiem Towarzystw Wioślarskich brał udział w przygotowaniach m.in. medalistek olimpijskich z Londynu, aktualnie z jego pomocy korzystają przedstawiciele dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych i sylwetkowych, w tym również utytułowani mistrzowie jak Emil Kaleński), jak również z osobami trenującymi amatorsko, dla własnej satysfakcji. Autor ponad 2000 artykułów traktujących o żywieniu, suplementacji i zdrowym trybie życia. Aktualnie prowadzi także kursy i szkolenia dla trenerów sportu i dietetyków.

foto2 Łukasz Kowalski

Jest doktorantem w Katedrze Dietetyki Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Prowadzi indywidualne konsultacje i seminaria dietetyczne. Opublikował kilkadziesiąt artykułów dotyczących żywienia i aktywności fizycznej w czasopismach, takich jak: Kulturystyka i Fitness Sport dla Wszystkich, Fitness Authority oraz Muscular Development. Niedawno jeden z jego artykuł ukazał się również w czasopiśmie naukowym Roczniki PZH: „Evaluation of biological and clinical potential of paleolithic diet.” Obecnie podczas studiów doktoranckich prowadzi badania z udziałem osób z nadwagą dotyczące wpływu czynników żywieniowych na wydzielanie hormonów mających kluczowe znaczenie dla uczucia sytości i sylwetki. kontakt: http://180rekompozycja.pl
domer Łukasz Domeracki

Mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka. Pasjonat sportów siłowych i sportów walki. Licencjonowany instruktor kulturystyki, uczestnik licznych szkoleń i warsztatów związanych z treningiem, żywieniem człowieka oraz suplementacją w sporcie. Autor pracy magisterskiej na temat żywienia i suplementacji w kulturystyce.
snes Kamil Akielaszek

Zawodnik PZKFiTS w kategorii kulturystyka klasyczna. Medalista ogólnopolskich zawodów, aktualnie przygotowujący się do przyszłorocznych Mistrzostw Polski. Ze sportami siłowymi związany od 10 lat. Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, Szkoleniowiec i Master Trainer Life Fitness Academy, instruktor kulturystyki, uczestnik licznych szkoleń i seminariów z zakresu treningu, żywienia i suplementacji. Od wielu lat trener personalny i moderator na największym sportowym forum w Polsce SFD.pl. Specjalizuje się w rozwoju masy i siły mięśniowej oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Na co dzień pracuje z osobami, które chcą poprawić swoją sylwetkę. Stawia na ogólny rozwój, typowe treningi siłowe łącząc z elementami CrossFit oraz treningami biegowymi. Prowadzenie zdrowego stylu życia, reżim treningowy i żywieniowy to jego pasja, którą chętnie zaraża innych.
oxy Karol Zdanowicz

Dyplomowany trener personalny oraz specjalista ćwiczeń siłowych. Ukończył m.in. kurs dietetyki obejmujący również żywienie w poszczególnych jednostkach chorobowych. Szkolenie „Suplementacja sportowa i prozdrowotna”. Uczestnik warsztatów zdrowego odżywiania oraz 4 stopniowy kurs „Dietetyka i Suplementacja”. Uczestniczył w seminarium Kettlebell metodą Hard Style Pavla Tsatsouline’a. Nieustannie poszerza swoją wiedzę w tych dziedzinach. Jest osobą aktywnie trenującą sztuki walki. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej z klientami w różnym przedziale wiekowym. . Aktualnie jako trener współpracuję z portalem PoTreningu.pl oraz jako trener personalny w klubie fitness.
klimek Anna Klimek

Absolwentka kierunku Technologia Żywności i Żywienie człowieka. Ukończyła specjalność dietetyka oraz uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z żywieniem i suplementacją w sporcie. Od 2007 roku posiada państwowe uprawnienia instruktora kulturystyki (fitness ćwiczenia siłowe), które wykorzystuje w praktyce jako trener personalny. Problemem żywienia człowieka interesuję się już od dłuższego czasu, a obecnie jako specjalista ds. żywienia i dietetyki pomagam ludziom nie tylko z problemami osiągnięcia prawidłowej masy ciała, ale przede wszystkim w odzyskaniu zdrowia i dobrego samopoczucia w przypadku chorób dietozależnych.
Wojciech Jusiel

Strength Coach (trener sportów siłowych), trener personalny oraz założyciel i wykładowca szkoły Strength Coach Certification. Jako jeden z dwóch certyfikowanych Strength Coach-ów w naszym kraju posiada tytuł PICP (międzynarodowy certyfikat sportów siłowych) Level 2, zdobyty w szkole najbardziej znanego trenera sportów siłowych na świecie – Charlesa Poliquina.
Trenował i nadal prowadzi utytułowanych kulturystów oraz sportowców. Specjalizuje się w nowoczesnym i innowacyjnym na polskim rynku podejściu do treningu siłowego. Wiedzę naukową z biomechaniki ruchu i anatomii mięśni z powodzeniem przekłada na praktykę, co prowadzi do maksymalizacji efektów w treningu kulturystycznym. Używane  techniki specjalne pozwalają zróżnicować trening i dodatkowo dostarczyć skutecznych i nowych bodźców, które zapewniają najlepsze wyniki.
Polecamy najlepsze Odżywki Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies.

Dołącz do nas na FB